Novinky
Vipzone Latino Summer Fest
PodujatiePrinášame Vám najlepšiu akciu roka v duchu latino pod taktovkou MIGUELA a dj ROLLA. Akcia je pre všetkých, čo milujú tanec a radi zažijú pravú atmosféru Kuby.

Týmto projektom chceme vytvoriť priestor v kultúrno spoločenskom vyžití pre ľudí, ktorých spája latinsko americký štýl. Veríme, že to bude oživením aj pre tých ktorí sa radi chodia zabávať na klasické diskotéky. V neposlednom rade chceme prilákať mladých ľudí ,aby sa učili novým druhom tancov a tak využili svoj voľný čas efektívne.

Latino atmosféru privodí kubánska kapela TEAM CUBA. Svojim repertoárom interpretuje predovšetkým originálny kubánsky son, salsu, merenge, cha-cha . Skupina hrá na hudobných nástrojoch ako je piano, perkusie, conga, contrabas a flauta, timbal, gitara. V repertoári skupiny sa okrem vlastnych skladieb nachádzaju aj skladby známej kubánskej skupiny Buena Vista Social Club. O tanečné vystúpenie sa postará LEON BEMBO.

Akcia sa bude konať pod holym nebom v areály TEMPUS BAVARIA v Košiciach na Rastislavovej ulici č. 110. V prípade zlého počasia sa akcia presúva do showroomu BMW.

Každý návštevník Latino Summer Fest-u má možnosť využit dopravu za akciovú cenu 5,90 € v rámci KE v najlepšiej taxi službe v Košiciach - Eurobus BMW Taxi (055-17 707)
FACEBOOK
https://www.facebook.com/event.php?eid=248163155199084
PROMO TV