Novinky
Vipzone Revival Party
PodujatieNajlepšia párty leta je opäť tu!
Ide už o 6. ročník štýlovej garden párty v krásnom prostredí luxusného Hotela Bankov pri Košiciach. Atraktívne umiestnené pódium, svetelné efekty, skvelá hudba a množstvo zábavy chtivých ľudí dodáva tejto akcii významnosť a jedinečnosť. Samozrejmosťou je bohatý program a welcome drink. O skvelú zábavu a super hudbu sa postará DJ ROLLO.

O Revival atmosféru sa postará:
Team Revival z Ostravy, je jediný revival skupiny Team, ktorého kvalitu osobne ocenil Paľo Habera. Ide o jedného z najúspešnejších revivalov v Českej republike. Slovenská vlna tých najväčších hitov od skupiny Team Vás pohltí a nenechá chladnými.

Michal David Revival - Jan Bartoš pochádza z Českej republiky zo Železného Brodu. Zatiaľ najväčším úspechom a zlomovým bodom v jeho kariére bolo vystúpenie Honzy priamo na koncerte Michala Davida (Liberec 23.9.2009), kde sa tak na jednom pódiu stretol originál s revivalom.

Abba Stars - Abba Revival - skupina ABBA STARS oslávila v roku 2009 päťročné výročie svojej existencie. Behom tejto doby sa skupina ABBA STARS stala jednou z najúspešnejších svetových revivalov, odohrala cez 600 koncertných vystúpení u nás i v zahraničí a získala si rešpekt fanúšikov a kritikov.
TICKET
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=17079
FACEBOOK
http://www.facebook.com/events/380255695357505/
PROMO TV