News
Latino Stefan Party by Miguel
EventBlíži sa čas Vianoc, a k ním neodmysliteľne patrí aj Štefánska zábava. Z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili už 4. ročník Stefan party, ktorá sa aj tento rok bude niesť v duchu latino, pod taktovkou MIGUELA a DJ ROLLA.
Vipzone Revival Party
EventNajlepšia párty leta je opäť tu!
Ide už o 6. ročník štýlovej garden párty v krásnom prostredí luxusného Hotela Bankov pri Košiciach. Atraktívne umiestnené pódium, svetelné efekty, skvelá hudba a množstvo zábavy chtivých ľudí dodáva tejto akcii významnosť a jedinečnosť. Samozrejmosťou je bohatý program a welcome drink. O skvelú zábavu a super hudbu sa postará DJ ROLLO.
Vipzone Golf Cup 2012
EventPo mnohých úspešne zrealizovaných akciách sa reklamná agentúra 2 Pack Media rozhodla usporiadať prvý ročník golfového turnaja pod názvom Vipzone Golf Cup 2012, ktorý sa uskutoční na golfovom ihrisku Alpinka pri Košiciach.
Vipzone Fashion Show by Hotel Yasmin
EventSrdečne Vás pozývame na exkluzívnu módnu show, kde svoje modely predstavia Drahomíra Adamová, Ema Klein a Salón Diamond.
Vipzone Hockey Cup 2012
EventSrdečne Vás pozývame na 12. ročník úspešného hokejového turnaja veteránov a amatérov Vipzone Hockey CUP, ktorý sa bude konať na zimnom štadióne v Humennom 29.3-31.3.2012 a galavečer spojený s vyhodnotením v Mega night clube 31.3.2012
5.Reprezentačný ples Rubín
EventReštaurácia Rubín a 2PACK media Vás pozýva na 5-ti Reprezentačný ples. Zaži te neopakovateľnú plesovú atmosféru v sobotu 21 januára 2012 v reštaurácii Rubín na Opatskej 18 v Košiciach.
Vipzone Latino Stefan Party
EventBlíži sa čas Vianoc, a k ním neodmysliteľne patrí aj Štefánska zábava. Z tohto dôvodu, portál www.vipzone.tv pre Vás pripravil už 3.ročník Stefan party, ktorá sa aj tento rok bude niest v duchu latino, pod taktovkou MIGUELA a DJ ROLLA.
ZDEŇEK IZER – ZE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE
EventPozývame Vás na stretnutie s jedinečným a nezameniteľným humorom ZDEŇKA IZERA. Ako vždy, na radu prídu obľubené paródie televízných programov, zábavných súťaží a imitovanie celej rady populárnych slovenských, českých ale i zahraničných spevákov a speváčok.
Vipzone Party - Retro Forever
EventIde už o 5. ročník štýlovej garden párty tentokrát v novom prostredí – luxusný Hotel Bankov v Košiciach. Atraktívne umiestnené pódium, svetelné efekty, skvelá hudba a množstvo zábavy chtivých ľudí dodáva tejto akcii významnosť a jedinečnosť.
Vipzone Latino Summer Fest
EventPrinášame Vám najlepšiu akciu roka v duchu latino pod taktovkou MIGUELA a dj ROLLA. Akcia je pre všetkých, čo milujú tanec a radi zažijú pravú atmosféru Kuby.
Vipzone Fashion Show by Hotel Bankov 2011
EventSrdečne Vás pozývame na exkluzívnu módnu Show, kde svoje modely predstavia Drahomíra Adamová, Ida Sandor a Ema Klein. Večerom módy Vás bude sprevádzať Libor Bouček. O zaujímavý program sa postará Jozef Hollý so svojou piano show a Radek Bakalař, finalista Československo má Talent.